Dobrodošli u naš e-shop!

Pon. – Pet. Od 8 do 20h

Sub. Od 10 do 16h

+387 33 714 777

Pon. – Pet. Od 8 do 20h

Sub. Od 10 do 16h

+387 33 714 777
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Single-mode SFP Module

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Single-mode SFP Module

37.90 KM

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Single-mode SFP Module - Garancija: 24 mjeseca

Dostupnost: Nema zalihaDostupno 0

Količina

Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP, Wave Length 1310nm, Power Supply 3.3V, Safety Emission FCC, CE, Cabel Single-mode Fiber, Fiber Type 9/125 m Single-mode, Max. Cable Length10km, Data Rate 1.25Gbps, Port TypeLC/UPC0,

Slični proizvodi

KUPITE ONLINE

Naručite odmah, brzo i sigurno preko našeg shopa i ostvarite popust!

GARANCIJA

Dajemo garanciju i na novu i korištenu robu.

BESPLATNA DOSTAVA

Besplatna dostava za NOVU robu preko 200 KM, te za KORIŠTENU robu preko 100 KM.

GARANCIJA POVRATA NOVCA

100% Vraćamo novac

ONLINE PODRŠKA

Kontaktirajte nas preko facebook live chat-a ili preko jednog od brojeva na našoj KONTAKT stranici