Dobrodošli u naš e-shop!

Pon. – Pet. Od 8 do 20h

Sub. Od 10 do 16h

+387 33 714 777

Pon. – Pet. Od 8 do 20h

Sub. Od 10 do 16h

+387 33 714 777
TP-LINK 10/100M RJ45 to 100M single-mode SC fiber Converter MC111CS

TP-LINK 10/100M RJ45 to 100M single-mode SC fiber Converter MC111CS

63.90 KM

TP-LINK 10/100M RJ45 to 100M single-mode SC fiber Converter MC111CS Garancija: 60 mjeseci

Dostupnost: Na stanju

Količina

Features
Abbreviated Description 10/100M RJ45 to 100M single-mode SC fiber Converter
Width (mm) 94.5 mm
Height (mm) 27 mm
Depth (mm) 73 mm
Certifications FCC, CE
Local Area Network Architecture 10Base-T/100Base-TX
Fibre Channel
Status Indicator Activity Status
Maximum Operating Ambient Temperature 40 °C
Minimum Operating Ambient Temperature 0 °C
Maximum Operating Humidity 90 %
Minimum Operating Humidity 10 %
Warranty
Warranty Products returnable Yes
Warranty validation Criteria Serial Number
Logistic
Pack Weight Brutto (kg) 1 kg
Pieces in pack 1
Packs in Box 30

Slični proizvodi

KUPITE ONLINE

Naručite odmah, brzo i sigurno preko našeg shopa i ostvarite popust!

GARANCIJA

Dajemo garanciju i na novu i korištenu robu.

BESPLATNA DOSTAVA

Besplatna dostava za NOVU robu preko 200 KM, te za KORIŠTENU robu preko 100 KM.

GARANCIJA POVRATA NOVCA

100% Vraćamo novac

ONLINE PODRŠKA

Kontaktirajte nas preko facebook live chat-a ili preko jednog od brojeva na našoj KONTAKT stranici