Dobrodošli u naš e-shop!

Pon. – Pet. Od 8 do 20h

Sub. Od 10 do 16h

+387 33 714 777

Pon. – Pet. Od 8 do 20h

Sub. Od 10 do 16h

+387 33 714 777
Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance

Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance

37.90 KM

Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance Garancija: 24 mjeseca

Dostupnost: Na stanju

Količina

Connector Standard mini-GBIC
Minimum Operating Ambient Temperature 0 °C
Maximum Operating Humidity 90 %
Minimum Operating Humidity 10 %
Maximum Power Consumption 3.3 W
Certifications FCC, CE
Parent Products TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351
Maximum Distance Range 550 m
Maximum Operating Ambient Temperature 40 °C
Network/Transport Protocol TCP/IP
CSMA/CD
Optical Wave Length 850 nm
Interface Provided
Fiber Channel External Interface Quantity 1
Fiber Channel External Interface Connector Type LC
Warranty
Warranty Products Returnable Yes
Warranty validation Criteria Serial Number
Logistic
Pieces in pack 1
Packs in Box 20
Package Type Retail

KUPITE ONLINE

Naručite odmah, brzo i sigurno preko našeg shopa i ostvarite popust!

GARANCIJA

Dajemo garanciju i na novu i korištenu robu.

BESPLATNA DOSTAVA

Besplatna dostava za NOVU robu preko 200 KM, te za KORIŠTENU robu preko 100 KM.

GARANCIJA POVRATA NOVCA

100% Vraćamo novac

ONLINE PODRŠKA

Kontaktirajte nas preko facebook live chat-a ili preko jednog od brojeva na našoj KONTAKT stranici